+38 044 334 75 04

BIRES_LAW_FIRM1

Стягнення простроченої заборгованості

ІГОР БАГРІЙ
Керуючий партнер Bires Law Firm

Послуги

8 РОКІВ

УСПІШНОЇ РОБОТИ

Провідні спеціалісти Адвокатського об’єднання «БАЄРС» нададуть якісну правову допомогу в проведенні стягнення заборгованості, та фактичному виконанні судового рішення

Послуги:

Процедура повернення проблемної заборгованості – вельми складний процес, що вимагає індивідуального і комплексного підходу. Фахівці юридичної компанії BIRES мають позитивний досвід роботи з вирішенням подібних проблем, що дозволяє нашим Клієнтам повернути проблемний борг з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами.
Комплекс  заходів щодо повернення борга включає в себе:

– вивчення боржника: перевірка майнового стану, наявності невиконаних зобов’язань перед третіми особами або державою;

– пред’явлення претензій і проведення переговорів;

– судове стягнення і подальше виконання рішення суду.

Наші юристи готові надати якісні послуги медіації та вирішити суперечку в досудовому порядку.

Успіх насамперед залежить від професійно проведених переговорів з боржником.

Ми готові сісти за стіл переговорів і запропонувати обом сторонам вигідні плани реструктуризації та погашення заборгованості, детально вивчити договір і підготувати проект рішення.

Нашими фахівцями розробляється стратегія забезпечення схоронності наявних активів від незаконного виведення або приховування від стягнення протягом усього розгляду справи.

Індивідуальний підхід та вивчення історії виникнення боргу є основою для підготування аргументованої позовної заяви про стягнення заборгованості, а комплексний юридичний супровід та захист інтересів кредитора на судових засіданнях всіх інстанцій є запорукою Вашого результату.

Після набрання рішенням суду законної сили, ми негайно інсценуємо процедуру примусового стягнення боргу через державну або приватну виконавчу службу. Ефективний процес примусового стягнення боргу – наш обов’язок.

Більш того, юридична компанія BIRES на партнерських відносинах співпрацює з приватними виконавцями в Києві та інших регіонах України.

Юридична компанія BIRES, у питаннях банківських суперечок,  допоможе уникнути беззаконня і надійно захистити від неправомірних дій кредиторів і колекторів. Вирішить будь-які кредитні суперечки з банками. Ми рекомендуємо всім консультуватися з юристами перед підписанням будь-якого документа.

Судові спори з банком по кредитах завжди зводяться до того, що людині доводиться віддавати за своїм кредитом суми, що значно перевищують отримані на початку. Графік оплати і система нарахування відсотків можуть  вилитися у величезні штрафи і пеню. Справитися з ситуацією, що склалася під силу тільки фахівцеві, який зможе вирішити банківські суперечки.

Юристи нашої компанії готові виступити на вашому боці в суперечці з банком, а так само припинити спроби банку позбавити Вас заставного майна.

Комплекс заходів включає в себе:

– кваліфіковане представництво інтересів клієнта;

– складання позовної заяви та документації будь-якої складності;

– проведення аналізу договорів з банківською установою і надання правового аналізу спірних питань;

– проведення переговорів з кредиторами і колекторськими агентствами;

– захист Вашого майна від незаконного вилучення;

– визнання договору недійсними;

– перегляд простроченої заборгованості з урахуванням всіх нарахованих банком сум, зниження розміру пені та штрафних санкцій;

– захист поручителя.

Переваги в роботі з нами:

Перевагою в роботі з BIRES буде конфіденційність, швидкість виконання, якісний сервіс та індивідуальний підхід, та безумовно те, що вказану послугу ми надаємо  «під ключ» до отримання результату - стягнення коштів

Наша експертність:​

0
РОКІВ УСПІШНОЇ ПРАКТИКИ
0
СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЙ НА РІК
0
УСПІШНИХ СПРАВ НА КОРИСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Отримати консультацію

Менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин