+38 044 334 75 04

BIRES_LAW_FIRM1

Кадровий аудит та аудит охорони праці, постановка кадрового обліку та системи охорони праці

ВОЛОДИМИР ДИШЛЮК               Старший юрист Bires Law Firm
ГАЛУЗІ ПРАКТИКИ:
корпоративне та трудове право

Послуги

Кадровий аудит та аудит охорони праці, постановка кадрового обліку та системи охорони праці

Після збільшення штрафів і введення нових порушень законодавства про працю актуальним стало питання перевірок, які здійснює Державна служба України з питань праці.

Щороку Держпраці збільшує обсяг планових та позапланових перевірок та охоплює все більше підприємств. Основна увага при цьому приділяється легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та зниження виробничого травматизму.

Фінансові санкції за виявлені порушення значні, а процес оскарження є повільним та затратним.

Вчасне проведення аналізу кадрового обліку та системи охорони праці, а також впровадження всіх необхідних документів, значно знижує існуючи ризики застосування фінансових санкцій до роботодавця.

Фахівці компанії BIRES не залишили своїх клієнтів один на один з новими викликами і вже зараз надають послуги з проведення «кадрового аудиту та аудиту системи охорони праці», таким чином готуючи до інспекційного відвідування потенційних і включених в річний план перевірок підприємств і підприємців.

Кадровий аудит та аудит охорони праці

Кадровий аудит та аудит охорони праці – це незалежна і професійна перевірка внутрішньої  кадрової документації підприємства (з моменту прийняття працівника на роботу  до звільнення) та документації з питань охорони праці на предмет відповідності вимогам законодавства про працю. Більш того, завдяки аудиту власник бізнесу або керівник може мінімізувати ризики, правильно побудувати та налагодити подальшу роботу кадрової служби та системи охорони праці.

Перевірка дотримання законодавства про працю включає в себе:​

Переваги проведення аудиту для компанії:

Постановка кадрового обліку та системи охорони праці «під ключ»

Постановка кадрового обліку та системи охорони праці – комплекс заходів, спрямованих на усунення недоліків, виявлених у ході проведення аудиту. Постановка кадрового обліку та системи охорони праці є фінальною стадією приведення у відповідність документів підприємства, що дозволить створити необхідний базис для подальшого їх ведення у відповідності з чинним законодавством України про працю.

Що включає в себе:​

Переваги:

BIRES гарантує повну конфіденційність інформації, отриманної під час проведення кадрового аудиту та аудиту системи охорони праці

Наша експертність:​

0
РОКІВ УСПІШНОЇ ПРАКТИКИ
0
СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЙ НА РІК
0
УСПІШНИХ СПРАВ НА КОРИСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Отримати консультацію

Менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин