+38 044 334 75 04

BIRES_LAW_FIRM1

Реєстрація підприємства

ВОЛОДИМИР ДИШЛЮК
юрист Bires Law Firm

Послуги

8 РОКІВ

УСПІШНОЇ РОБОТИ

Спеціалісти BIRES мають необхідні знання та досвід в сфері корпоративного права та допоможуть Вам дати відповіді на всі питання, що виникають при реєстрації підприємств.

Реєстрація юридичної особи – процедура, під час якої у засновників виникає багато різних запитань. Яку організаційно-правову форму та систему оподаткування обрати при реєстрації? Який визначити розмір статутного капіталу?

Ми допоможемо провести державну реєстрацію «під ключ» юридичної особи будь-якої організаційної форми. Це може бути як прибуткова, так і неприбуткова організація, а також відокремлений підрозділ (філія або представництво) вже діючого підприємства.

Основні організаційно правові форми юридичних осіб, допомогти з реєстрацією яких можуть фахівці адвокатського об’єднання «БАЄРС»:
  • Товариство з обмеженою відповідальністю;
  • Товариство з додатковою відповідальністю;
  • Приватне підприємство;
  • Акціонерне товариство;
  • Громадська організація;
  • Благодійна організація;
  • Кооператив;
  • Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Порядок надання послуги:

Системи оподаткування для ФОП:

1) Загальна система оподаткування – податок на доходи фізичних осіб 18 % від прибутку, військовий збір 1,5 %, єдиний соціальний внесок 22 % від мінімальної заробітної плати (1320 грн.). Обмеження щодо видів діяльності та кількості найманих працівників відсутні. 

         У випадку, якщо річний дохід перевищує 1 млн. грн. виникає обов’язок зареєструватися платником ПДВ.

2) Єдиний податок І група – єдиний податок 10 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (227,00 грн.), єдиний соціальний внесок 22 % від мінімальної заробітної плати (1320 грн.). Обмеження – обсяг річного доходу 1 млн. 2 тис. грн., не можна використовувати працю найманих працівників, можливі види діяльності – роздрібна торгівля та надання побутових послуг населенню.

3) Єдиний податок ІІ група – єдиний податок 20 % від мінімальної заробітної плати (1200,00 грн.), єдиний соціальний внесок 22 % від мінімальної заробітної плати (1320 грн.). Обмеження – обсяг річного доходу 5 млн. 4 тис. грн., не більше 10 найманих працівників, можуть продавати товари та надавати послуги виключно населенню та платникам єдиного податку, не можуть займатися продажем підакцизних товарів, організацією азартних ігор, обміном валюти тощо.

4) Єдиний податок ІІІ група – єдиний податок 5 % від доходу без сплати ПДВ або 3 % від доходу зі сплатою ПДВ, єдиний соціальний внесок 22 % від мінімальної заробітної плати (1320 грн.). Обмеження – обсяг річного доходу 7 млн. 2 тис. грн., кількість найманих працівників – не обмежена, не можуть займатися продажем підакцизних товарів, організацією азартних ігор, обміном валюти тощо.

5) Єдиний податок VІ група – єдиний податок від 0,19 % до 6,33 % (в залежності від категорії земель) на рік від нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь. Обмеження – фізичні особи-підприємці які проводять діяльність виключно в межах фермерського господарства та не використовують працю найманих осіб.

Системи оподаткування для ТОВ:

1) Загальна система оподаткування – податок на прибуток 18 %, військовий збір 1,5 %. Обмеження щодо видів діяльності та кількості найманих працівників відсутні. 

У випадку, якщо річний дохід перевищує 1 млн. грн. виникає обов’язок зареєструватися платником ПДВ.

2) Єдиний податок ІІІ група – єдиний податок 5 % від доходу без сплати ПДВ або 3 % від доходу зі сплатою ПДВ. Обмеження – обсяг річного доходу 7 млн. 2 тис. грн., кількість найманих працівників – не обмежена, не можуть займатися продажем підакцизних товарів, організацією азартних ігор, обміном валюти тощо.

3) Єдиний податок VІ група – єдиний податок від 0,19 % до 6,33 % (в залежності від категорії земель) на рік від нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь. Обмеження – частка сільськогосподарського виробництва за попередній звітний період (рік) складає не менше 75 %. Кількість найманих працівників – не обмежена.

Клієнти довіряють нам в найскладніших питаннях, тому що знають, що ми допоможемо їм знизити ризики в бізнесі

Наша експертність:​

0
РОКІВ УСПІШНОЇ ПРАКТИКИ
0
СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЙ НА РІК
0
УСПІШНИХ СПРАВ НА КОРИСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Отримати консультацію

Менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин