+38 044 334 75 04

BIRES_LAW_FIRM1

Розробка договорів

ВОЛОДИМИР ДИШЛЮК
юрист Bires Law Firm
ГАЛУЗІ ПРАКТИКИ:
корпоративне та трудове право

Послуги

8 РОКІВ

УСПІШНОЇ РОБОТИ

Провідні спеціалісти Адвокатського об’єднання «БАЄРС» нададуть якісну правову допомогу в виборі необхідного договору та його розробці з врахування всіх побажань клієнта.

Якщо Вам потрібно скласти договір, розробити договір, написати договір, або перевірити договір на відповідність законодавству та мінімізувати ризики за договором, ми допоможемо в короткі строки відпрацювати договір та додатково проконсультуємо.

Договір - це домовленість двох або більше сторін, спрямована на визначення, зміну або припинення прав і обов'язків між ними. На сьогодні чинне законодавство України передбачає можливість укладення великої кількості різноманітних договорів. Тому важливо правильно визначити, який саме договір найбільше відповідає Вашим цілям та зможе повністю захистити Ваші інтереси.

Процедура розробки договору включає наступні етапи:

Види договорів:

До господарських договорів можна віднести:

Оскільки господарські договори безпосередньо пов’язані з підприємницькою діяльністю, в них важливо детально визначити права та обов’язки сторін, а також передбачити можливі ризики, що можуть виникнути при виконанні договору, та мінімізувати наслідки їх настання. Також законодавством можуть бути визначені обов’язкові умови, які необхідно врахувати при укладанні певного виду договорів. Адже не дотримання таких умов договору можу призвести до визнання його недійсним.

Трудові та пов’язані з ними договори:

До трудових договорів належать:

Трудовий це угода між працівником і власником підприємства (фізичною особою-підприємцем), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а власник підприємства, зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи.
Письмовий трудовий договір дає можливість чітко визначити права та обов’язки сторін, врахувати всі особливості праці на підприємстві, корпоративні правила, порядок створення об’єктів інтелектуальної власності (службових творів), встановити додаткові «бонуси» для працівника, критерії їх отримання та багато іншого.

Корпоративний договір

Корпоративний договір – це документ, за яким учасники товариства з обмеженою відповідальністю домовляються взаємодіяти один із одним, а також із Товариством у певний спосіб. Поряд зі Статутом ТОВ такий договір встановлює правила гри для засновників. І якщо Статут товариства є публічним документом, , то Корпоративний договір – це конфіденційний документ.

Законодавством окремо передбачено, що інші угоди, укладені стороною корпоративного договору на порушення такого корпоративного договору, є нікчемними.
Наявність забезпечує потенційно високий рівень судового захисту у разі виникнення спору між учасниками товариства.

Договір публічної оферти:

Договір публічної оферти в першу чергу необхідний для тих, хто здійснює продаж товарів чи послуг через мережу Інтернет.
Наявність такого договору та вимоги до інформації, яка має в ньому міститися, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».

Завдяки договору публічної оферти суб’єкт господарювання самостійно визначає сприятливі для себе умови продажу та повернення товару, порядок оплати та повернення коштів, механізм вирішення спорів з покупцями тощо. Наприклад, таким договором може бути визначено можливість заміни товару на інший товар у випадку, коли у підприємця відсутній замовлений покупцем товар, якщо ж такої умови в договорі не буде – покупець вправі відмовитись від замовлення та вимагати повернення коштів.

Ліцензійний договір

Договір, за яким дна сторона надає іншій стороні дозвіл на право використання об’єкта інтелектуальної власності (ліцензію) на визначених договором і законом умовах.

По суті, це договір про передачу на певних умовах майнових прав на твір, винахід, комп’ютерну програму, торгову марку тощо.
Законодавством встановлено, що положення ліцензійного договору, які суперечать законодавство, або порівняно з ним погіршують становище власника авторських прав є нікчемними.
Тому розробка ліцензійного договору є досить складним процесом та потребує спеціальних знань в сфері авторського права.

Клієнти довіряють нам в найскладніших питаннях, тому що знають, що ми допоможемо їм знизити ризики в бізнесі

Наша експертність:​

0
РОКІВ УСПІШНОЇ ПРАКТИКИ
0
СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЙ НА РІК
0
УСПІШНИХ СПРАВ НА КОРИСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Отримати консультацію

Менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин