fbpx

График работы:
Пн-Чт: с 9:30 до 18:30
Пт: с 9:30 — 17:30
Сб-Вс: выходные

Реєстрація бізнесу онлайн через портал "ДіЯ"

Реєстрація ТОВ онлайн

Чи дійсно «Дія» є дієвим інструментом, за допомогою якого можна зареєструвати свій бізнес власноруч та без юридичної допомоги🤔?
 
З 5 жовтня 2020 року в Україні можна відкрити ТОВ онлайн за 30 хвилин на порталі «Дія».
Які ж можливості пропонує нам даний сервіс? Давайте розбиратися разом🤷:
 
▶️Реєстрація ТОВ на підставі модельного Статуту
▶️Перехід ТОВ на діяльність на підставі модельного Статуту
▶️Перехід діючих ТОВ з власної редакції установчих документів на новий модельний статут
▶️Обрання спрощеної системи оподаткування та подання заявки на реєстрацію платників ПДВ
 
Супер, що наша держава все ж таки стала на шлях спрощення і потрохи зменшує навантаження для своїх майбутніх підприємців. Але є декілька нюансів🕵️, на які обов’язково необхідно звернути увагу ❗до реєстрації:
 
🙄Для того, щоб пройти всі вищезазначені етапи, найперше і найнеобхідніше, що знадобиться під час реєстрації, це – електронний цифровий підпис. Якщо у вашого майбутнього ТОВ будуть визначені кінцеві бенефіціарні власники — резиденти України, необхідно, аби вони були власниками біометричного документу: ID-картки або біометричного закордонного паспорту. Це потрібно для заповнення унікального номеру запису у реєстрі.
🙄Якщо такого документу немає або бенефіціарний власник майбутнього ТОВ не є громадянином України, то зареєструвати ТОВ на порталі «Дія» неможливо.
🙄Також зареєструвати ТОВ можна лише з модельним Статутом. Якщо ж Ви бажаєте зареєструвати ТОВ з індивідуальним Статутом, то це можливо лише «традиційним» способом. Адже в модельному Статуті відсутня можливість прописувати деталі, уточнення, особливості, які можна вказати в індивідуальних статутах юридичної особи. Це може вплинути на тривалість вирішення можливих суперечок між засновниками (учасниками) ТОВ.
 
Тож, якщо Ви не маєте особливих вимог до майбутнього Статуту, то можна скористатися цією можливістю. В усіх інших випадках ми завжди готові допомогти Вам надійним та перевіреним способом.
 
Тож, WELCOME😎!
P.S. Як каже один наш Клієнт, «нет ничего лучше, чем старая добрая наличичка»😂
 
Регистрация бизнеса онлайн
кнопка вверх