fbpx

Про нас

Місія

Адвокатське об’єднання BIRES  – надання високоякісної правової підтримки в сферах ведення господарської діяльності, банківського і фінансового права, екологічного права, корпоративного права, нерухомості та земельного права, оподаткування, реструктуризації та банкрутства, трудового та сімейного права, а також з питань проведення фінансових розслідувань, вирішення спорів і врегулювання конфліктів.

Серед клієнтів BIRES присутні провідні українські та міжнародні компанії, а також компанії, які тільки почали свій розвиток.

BIRES обслуговує клієнтів агропромислового сектора, будівництва, IT і телекомунікації, а також великих гравців ринку фінансових послуг.

Ми віримо в те, що головним у відносинах з нашими клієнтами є довіра, яку не купиш – її можна тільки заслужити. Ми не шукаємо швидких грошей. Ми хочемо бути Вашим надійним юридичним партнером.

юристы_байрес

Практики

юристы_байрес

Про нас

 

Наші практики спрямовані на надання якісної правової допомоги у сферах:

– ведення господарської діяльності;

– банківського та фінансового права;

– екологічного та  корпоративного права;

– нерухомості та   земельного права;

– оподаткування;

– реструктуризації та банкрутства;

– трудового та сімейного права;

– проведення фінансових розслідувань;

– урегулювання спорів та конфліктів.

Наша команда складається з компетентних юристів і адвокатів, які отримали безцінний досвід роботи в найбільших українських компаніях, що займають важливу роль в економіці України, а також за кордоном.

Наші юристи і адвокати мають унікальний досвід представництва інтересів українських та іноземних клієнтів в судах, міжнародних арбітражних установах і органах державної влади, консультування та підтримки інвестиційної діяльності, юридичного супроводу на стадії виконавчого провадження та примусової реалізації майна, в питаннях отримання різних дозвільних документів, а також супроводу діяльності на ринку будівельного бізнесу в Україні.

Ми активно беремо участь в процесі створення законопроектів, часто виступаючи не тільки як експерти, а й співавтори.

кнопка вверх