fbpx

Проблемна заборгованість

Послуги:

Процедура повернення проблемної заборгованості – вельми складний процес, що вимагає індивідуального і комплексного підходу. Фахівці юридичної компанії BIRES мають позитивний досвід роботи з вирішенням подібних проблем, що дозволяє нашим Клієнтам повернути проблемний борг з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами.
Комплекс  заходів щодо повернення борга включає в себе:

– вивчення боржника: перевірка майнового стану, наявності невиконаних зобов’язань перед третіми особами або державою;

– пред’явлення претензій і проведення переговорів;

– судове стягнення і подальше виконання рішення суду.

Наші юристи готові надати якісні послуги медіації та вирішити суперечку в досудовому порядку.

Успіх насамперед залежить від професійно проведених переговорів з боржником.

Ми готові сісти за стіл переговорів і запропонувати обом сторонам вигідні плани реструктуризації та погашення заборгованості, детально вивчити договір і підготувати проект рішення.

Нашими фахівцями розробляється стратегія забезпечення схоронності наявних активів від незаконного виведення або приховування від стягнення протягом усього розгляду справи.

Індивідуальний підхід та вивчення історії виникнення боргу є основою для підготування аргументованої позовної заяви про стягнення заборгованості, а комплексний юридичний супровід та захист інтересів кредитора на судових засіданнях всіх інстанцій є запорукою Вашого результату.

Після набрання рішенням суду законної сили, ми негайно інсценуємо процедуру примусового стягнення боргу через державну або приватну виконавчу службу. Ефективний процес примусового стягнення боргу – наш обов’язок.

Більш того, юридична компанія BIRES на партнерських відносинах співпрацює з приватними виконавцями в Києві та інших регіонах України.

Юридична компанія BIRES, у питаннях банківських суперечок,  допоможе уникнути беззаконня і надійно захистити від неправомірних дій кредиторів і колекторів. Вирішить будь-які кредитні суперечки з банками. Ми рекомендуємо всім консультуватися з юристами перед підписанням будь-якого документа.

Судові спори з банком по кредитах завжди зводяться до того, що людині доводиться віддавати за своїм кредитом суми, що значно перевищують отримані на початку. Графік оплати і система нарахування відсотків можуть  вилитися у величезні штрафи і пеню. Справитися з ситуацією, що склалася під силу тільки фахівцеві, який зможе вирішити банківські суперечки.

Юристи нашої компанії готові виступити на вашому боці в суперечці з банком, а так само припинити спроби банку позбавити Вас заставного майна.

Комплекс заходів включає в себе:

– кваліфіковане представництво інтересів клієнта;

– складання позовної заяви та документації будь-якої складності;

– проведення аналізу договорів з банківською установою і надання правового аналізу спірних питань;

– проведення переговорів з кредиторами і колекторськими агентствами;

– захист Вашого майна від незаконного вилучення;

– визнання договору недійсними;

– перегляд простроченої заборгованості з урахуванням всіх нарахованих банком сум, зниження розміру пені та штрафних санкцій;

– захист поручителя.

Процедура продажу активів банків-банкрутів, які перебувають на стадії ліквідації, відповідно до законодавства України проходить шляхом уступки права вимоги за кредитами на торгах (аукціонах).

Дана процедура дозволяє позичальникові погасити кредит з дисконтом до 80% від суми заборгованості. Але найчастіше, розібратися у всіх юридичних тонкощах і нюансах викупу боргів на аукціонах досить складно.

Цим користуються фінансові та колекторські компанії, які можуть викупити Ваш кредит і вимагати виплату боргу в повному розмірі.

Практичний досвід юридичної компанії BIRES дозволить розробити індивідуальне рішення для кожного клієнта, яке включає в себе:

– проведення аналізу кредитної справи і виявлення можливих ризиків;

– здійснення регулярного моніторингу інформації про торги;

– підготовка до торгів (реєстрація на торгах, вибір оптимальної біржі для мінімізації всіх ризиків і т.д.);

– супровід при проведенні торгів (консультування, участь на торгах в інтересах клієнта);

– супровід при проведенні розрахунків з банком, біржею і при укладенні договорів факторингу;

– надання консультацій по зняттю обтяжень з заставного майна;

– надання консультацій по схемі оптимізації оподаткування в результаті закриття угоди.

Переваги:

  • Багаторічний позитивний досвід роботи з проблемними активами, що дозволяє нашим Клієнтам з мінімальними фінансовими і часовими витратами вирішувати проблеми.
  • Успішна практика реструктуризації боргів та реалізації проблемних активів із застосуванням різних інструментів.
  • Великий досвід роботи як з кредиторами, так і з боржниками.
  • Супровід угод будь-якого рівня складності.
  • Спеціалізація на стягненні заборгованості, представленні інтересів клієнта на стадії судових процесів, виконавчих проваджень, банкрутства, кримінальних справ, розшуку і поверненні активів.
  • Супровід угод з викупу кредитних портфелів з діючих банків, а також з банків, що знаходяться на стадії ліквідації під керуванням ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ.

Наша експертність:​

0
РОКІВ УСПІШНОЇ ПРАКТИКИ
0
СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЙ НА РІК
0
УСПІШНИХ СПРАВ НА КОРИСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ
blank

ІГОР БАГРІЙ

Керуючий партнер Bires Law Firm

ГАЛУЗІ ПРАКТИКИ:

кримінальне право та процес, банкрутство і ліквідація

 

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД:

стаж адвокатської практики більше 17 років

Отримати консультацію

Відгуки про нас:

Наші клієнти:

кнопка вверх