Юридичний супровід бізнесу
Юридичні послуги для фізичних осіб
Правова допомога в сферах ведення господарської діяльності, банківського і фінансового права, екологічного права, корпоративного права, нерухомості та земельного права, оподаткування, реструктуризації та банкрутства, трудового та сімейного права і багато іншого.
Наша компанія спеціалізується на наданні послуг у сфері сімейного права.
Багаторічний досвід адвокатів у справах про розірвання шлюбу та поділу майна подружжя, визначення місця проживання дитини та інших категоріях справ.
01
Юридичні консультації
усні та письмові з сімейних питань: розірвання шлюбу, поділу майна подружжя, стягнення аліментів на утримання дитини, визначення місця проживання дитини тощо
02
Розірвання шлюбу в судовому порядку «під ключ»:
03
Поділ майна подружжя та представництво в суді у справах про:
04
Стягнення аліментів на утримання дитини:
05
Спори, пов'язані з місцем проживання дитини:
06
Справи батьківства та позбавлення батьківських прав
07
Розробка проектів договорів:
Індивідуально
в залежності від обраної послуги
консультація з сімейних питань
від 1500 гривень
підготовка та подання позовної заяви до суду
від 6 000 гривень
супровід в суді
від 3000 грн за судове засідання
років практичного досвіду
успішних справ на користь наших Клієнтів
середня кількість консультацій на рік
задоволених
Клієнтів
адвокати компанії мають більше 10 років практичного досвіду у вирішенні сімейних спорів
та індивідуальна робота з кожним Клієнтом дозволяють вирішувати найскладніші питання
в сфері сімейного права
та участь у судових засіданнях «під ключ»
Гарантований розмір аліментів на одну дитину від 1 січня 2023 року для дітей віком до 6 років – 1136,00 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 1 416,50 гривень, від 18 до 23 років (у разі продовження навчання) – 1342,00 гривні.
Розірвання шлюбу здійснюється через РАЦС (ДРАЦС) у разі: відсутності неповнолітніх дітей, згоди подружжя на розірвання шлюбу, дружина не вагітна.
Розірвання шлюбу здійснюється місцевими судами у разі: наявності спільних неповнолітніх дітей, недосягнення згоди про розірвання шлюбу між чоловіком та дружиною (один із подружжя не дає згоду на розірвання шлюбу навіть за відсутності неповнолітніх дітей; один із подружжя, заявляючи про свою згоду на розірвання шлюбу, ухиляється від розірвання шлюбу в органі РАЦСу – відмовляється подати спільну заяву, не з’являється для реєстрації розлучення).
Іноземці та громадяни України, які уклали шлюб з іноземцем, можуть розірвати шлюб на території України і за законодавством України.
Об’єкт незавершеного будівництва, зведений за час шлюбу, може бути визнаний об’єктом права спільної сумісної власності подружжя із визначенням часток. При цьому суд може визнати право на частину об’єкта незавершеного будівництва за кожною із сторін в залежності від ступеня готовності об’єкта до експлуатації, або визнати право осіб на будівельні матеріали, відповідно з компенсацією на користь одного з подружжя.
Загальний перелік документів для розлучення в судовому порядку:
Додаткові документи в разі розірвання шлюбу з іноземцем: