Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

[polylang_langswitcher]
[polylang_langswitcher]

Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

[polylang_langswitcher]
[polylang_langswitcher]

Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

Головна/ Послуги /Оскарження рішень, прийнятих органами міграційної служби
BIRES

Юридичний супровід бізнесу

Юридичні послуги для фізичних осіб

Правова допомога в сферах ведення господарської діяльності, банківського і фінансового права, екологічного права, корпоративного права, нерухомості та земельного права, оподаткування, реструктуризації та банкрутства, трудового та сімейного права і багато іншого.

Оскарження рішень, прийнятих органами міграційної служби

BIRES LAW FIRM більше 10 років успішно надає послуги іноземним громадянам (нерезидентам) представництва їх інтересів в органах міграційної служби, податкових органах та органах сфери зайнятості.

Наші адвокати мають практичний досвід оскарження протиправних дій органів міграційної служби, прийнятих за результатами звернення іноземців, та громадян України.

Як ми працюємо

01

Оскарження рішень міграційної служби України про:

  • Відмову в наданні дозволу на імміграцію
  • Про скасування дозволу на імміграцію
  • Про відмову у оформленні посвідки як на постійне так і на тимчасове проживання
  • Про скасування посвідки на тимчасове проживання
  • Участь у розгляді справи при видворенні іноземного громадянина з території України

Вартість та строки

Індивідуально

Результати нашої ефективності

Your success is our goal!

років практичного досвіду

0 +

успішних справ на користь наших Клієнтів

0 +

середня кількість консультацій на рік

0 +

задоволених
Клієнтів

0 %

Що ви
отримаєте

Багаторічний досвід 

адвокати компанії мають більше 10 років практичного досвіду в сфери міграційного законодавства

та індивідуальна робота з кожним Клієнтом дозволяють вирішувати найскладніші питання

у сфері міграційного права 

та супровід «під ключ»

Заповніть форму нижче,
ми зв’яжемось з вами

Заповніть форму нижче, ми зв’яжемось з вами

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes

Новини

Новини

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Поширені питання

Поширені питання

Це може бути будь-який документ, в тому числі довідка, видана компетентним органом, в якому зазначена точна та повна адреса проживання.

Обов’язково робиться переклад паспорту на українську мову. Переклад разом з копією паспорта посвідчується нотаріально.

Так, рішення про відмову можна оскаржити в судовому порядку в адміністративному суді.

Таку заяву подає юридична особа або фізична особа-підприємець, тобто роботодавець. Сам іноземець фактично не бере участі в отриманні такого дозволу.

Ні, особливих вимог до такого договору не встановлено. Однак він повинен містити всі істотні умови, що передбачені Кодексом законів про працю України (посада працівника, розмір окладу, тривалість робочого часу та відпустки тощо).

На сьогодні скасовано особливі вимоги до розміру заробітної плати іноземних працівників. Тобто, вона не повинна бути нижчою за встановлений розмір мінімальної заробітної плати в Україні, інші вимоги щодо розміру – відсутні.

Посвідка на постійне проживання з безконтактним електронним носієм видається строком на 10 років.

Ні, такі документи видаються лише особисто іноземцю.

Так, протягом 30 днів після отримання послуги необхідно зареєструвати своє місце проживання в Україні.

В цьому випадку потрібно спочатку поміняти паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а вже потім подати документи для заміни посвідки.

За загальним правилом рішення органів Державної міграційної служби України можуть бути оскаржені в адміністративному або в судовому в судовому порядку.

Адміністративне оскарження

Процедура адміністративного оскарження полягає в поданні скарги на рішення територіального органу до вищого органу, в даному випадку – безпосередньо до Державної міграційної служби України (ДМС).

Рішення про відмову у оформленні посвідки як на постійне, так і на тимчасове проживання, або про скасування посвідки, можуть бути оскаржені протягом одного місяця з дня їх прийняття. Якщо строк подання скарги пропущено з поважних причин, його може бути продовжено при наявності відповідних доказів.

Якщо скарга виявиться обґрунтованою, ДМС має право зобов’язати територіальний орган скасувати попереднє рішення та прийняти нове на підставі раніше поданих заявником документів.

Така процедура може бути досить ефективною, оскільки термін розгляду скарги значно менший, ніж її судовий розгляд. Скарга розглядається протягом одного місяця з дня її подання. При цьому, розгляд скарги здійснюється безоплатно – заявник не несе додаткових витрат на сплату судового збору.

Однак, оскільки рішення про відмову у видачі дозволу на імміграцію або про скасування такого дозволу видаються безпосередньо Державною міграційною службою України, тобто вищим органом в сфері імміграції, такі рішення можуть бути оскаржені виключно в судовому порядку.

Судове оскарження

Позовна заява щодо оскарження рішень органів Державно міграційної служби може бути подана до суду протягом 6 місяців з дня отримання її отримання заявником.

Така заява подається до адміністративного суду за місцезнаходженням державного органу або його територіального відділення, яким прийнято незаконне рішення.

До позовної заяви додаються докази, які підтверджують неправомірність рішення органу державної влади, та квитанція про сплату судового збору. Розмір судового збору – 0,4 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу за кожну позовну вимогу, в 2023 році це 1073,60 грн.

Термін розгляду позовної заяви судом може становити від кількох місяців до року, в залежності від завантаженості суду.

За результатами розгляду позовної заяви суд може зобов’язати орган ДМС скасувати прийняте рішення та прийняти нове.