Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

[polylang_langswitcher]
[polylang_langswitcher]

Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

[polylang_langswitcher]
[polylang_langswitcher]

Адреса

04071, Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 14, офіс 9

EMAIL

Контакти

Головна/ Послуги /Кримінальне право
BIRES

Юридичний супровід бізнесу

Юридичні послуги для фізичних осіб

Правова допомога в сферах ведення господарської діяльності, банківського і фінансового права, екологічного права, корпоративного права, нерухомості та земельного права, оподаткування, реструктуризації та банкрутства, трудового та сімейного права і багато іншого.

Кримінальне право

Захист власників і топменеджерів компаній від кримінального переслідування при веденні господарської діяльності.

Представництво інтересів на всіх стадіях кримінального переслідування в правоохоронних органах, органах прокуратури, суді, апеляційне та касаційне оскарження судових рішень та скасування арешту на майно

Як ми працюємо

01

Надання юридичних консультацій

у т. ч. направлення адвокатських запитів з питань кримінального права і процесу (кримінального провадження)

02

Захист власника, директора та інших співробітників компанії

під час проведення допиту, обшуку, прийняття участі в обшуці та оскарження його результатів

03

Оскарження накладення арешту

на рахунки та грошові кошти, рухоме і нерухоме майно до слідчого судді

на майно клієнта в кримінальному провадженні; підготовка заперечень на клопотання про накладення арешту; забезпечення зняття (скасування) арешту майна

04

Накладення арешту

на рахунки компанії, майно, заборона в проведенні реєстраційних дій на етапі досудового розслідування

05

Захист від тимчасового вилучення майна

та підготовка доказової бази для повернення майна під час обшуку

06

Оскарження вилученого під час проведення обшуку майна

та забезпечення його негайного повернення

07

Комплексний захист підозрюваного/обвинуваченого/потерпілого

під час досудового розслідування, в суді першої інстанції, апеляційне та касаційне оскарження рішень судів

08

Супровід обшуку на підприємстві адвокатом

а також комплексне ведення кримінальної справи

09

Проведення адвокатських розслідувань

включаючи збір доказової бази на підтвердження невинуватості у вчиненні кримінального правопорушення, обґрунтування підстав для звільнення від відповідальності або пом’якшення покарання

10

Проведення навчальних тренінгів для персоналу

про права та обов’язки учасників під час проведення обшуку на підприємстві

Вартість та строки

img

Індивідуально

briefcase

Індивідуально

Результати нашої ефективності

Your success is our goal!

років практичного досвіду

0 +

успішних справ на користь наших Клієнтів

0 +

середня кількість консультацій на рік

0 +

задоволених
Клієнтів

0 %

Що ви
отримаєте

Професійність адвокатів

більше 10 років досвіду у захисті та представництві інтересів Клієнтів у кримінальних провадженнях

спеціалізуються на захисті бізнесу, а також на злочинах економічного, службового та корупційного характерів (white-collar crime)

підозрюваних, обвинувачених (підсудних)

під час судового провадження (слідства) кримінальної справи в першій, апеляційній та касаційній інстанції «під ключ»

Заповніть форму нижче,
ми зв’яжемось з вами

Заповніть форму нижче, ми зв’яжемось з вами

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes

Новини

Новини

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Поширені питання

Поширені питання

Притягнення особи до кримінальної відповідальності здійснюється судом, що ухвалює вирок за наслідками судового розгляду та досудового розслідування. Формально, притягнення особи до кримінальної відповідальності розпочинається з повідомлення особі про підозру.

Фізична особа може бути залучена до кримінального провадження як: підозрюваний/ обвинувачений/засуджений/виправданий/потерпілий; цивільний позивач/відповідач; представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження; третя особа, щодо майна якої вирішується питання про арешт; інша особа, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування; заявник, у тому числі викривач; свідок; понятий; заставодавець. 

Закон гарантує, що кожен, кого затримано через підозру або обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення повинен бути в найкоротший строк доставлений до слідчого судді для вирішення питання про законність та обґрунтованість його затримання. Затримана особа повинна бути негайно звільнена, якщо протягом сімдесяти двох годин з моменту затримання їй не вручено вмотивованого судового рішення про тримання під вартою. Про затримання особи повинно бути негайно повідомлено її близьких родичів, членів сім’ї чи інших осіб за вибором затриманого. Також затриманий має право на зустріч з адвокатом. Тож у разі затримання з невідомих причин, необхідно скористатися вказаними правами та приймати подальші рішення після з’ясування підстав затримання та консультацій з адвокатом. Важливо пам’ятати, що затримана особа має право не говорити нічого з приводу підозри чи обвинувачення проти неї, у будь-який момент відмовитися відповідати на запитання. 

Повістка має містити інформацію про: кримінальне провадження, в рамках якого здійснюється виклик; статус особи, що викликається повісткою (свідок, підозрюваний тощо); інформація про процесуальну дію, яка буде проведена (тобто, для чого викликається особа); вказівка щодо необов’язковості участі в процесуальній дії та її проведення без участі особи в разі неприбуття; підпис слідчого, прокурора, слідчого судді, судді, який здійснив виклик. 

З’ясувавши необхідну інформацію зі змісту повістки, бажано звернутися до адвоката по професійну правничу допомогу та отримати подальші інструкції відповідно до конкретних обставин справи.

Необхідно звернутися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення. Також особа може набути статусу потерпілого в кримінальному провадженні, якщо кримінальним правопорушенням їй завдано моральної, фізичної або майнової шкоди. Крім цього, в межах кримінального провадження може бути заявлено цивільний позов на відшкодування майнової чи моральної шкоди. Для більш ефективного захисту своїх прав потерпіла від кримінального правопорушення особа також може звернутися до адвоката.

Потерпіла особа може зіштовхнутися з чисельними труднощами у кримінальному провадженні. Такими труднощами можуть бути: неприйняття заяви; невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР; інші протиправні дії (бездіяльність) слідчого, прокурора, слідчого судді; складнощі зі складанням та поданням цивільного позову; необхідність представництва при здійсненні слідчих дій або в судових засіданнях; оскарження ухвал слідчого судді, ухвал чи вироку суду тощо. Для уникнення вказаних проблем допомога адвоката стане у нагоді та забезпечить максимальне відновлення прав та інтересів потерпілого від кримінального правопорушення.

Під час кримінального провадження свідок зобов’язаний: прибути за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду; давати правдиві показання під час досудового розслідування та судового розгляду; не розголошувати без дозволу відомості щодо кримінального провадження. Порушення цих обов’язків може мати наслідком притягнення свідка до відповідальності, зокрема кримінальної. У разі необхідності, свідок має право користуватися допомогою адвоката та реалізовувати інші права, передбачені законодавством. 

До кримінальної відповідальності особу може бути притягнуто за вчинення кримінального правопорушення. Вичерпний їх перелік містить Кримінальний кодекс України. 

Кримінальні правопорушення поділяються на кримінальні проступки та злочини в залежності від тяжкості та виду покарання. Так, за кримінальні проступки призначається покарання, не пов’язане з позбавленням волі. 

Притягнення до кримінальної відповідальності можливе лише за вироком суду, винесеного за наслідками кримінального провадження.

Кримінальне провадження включає в себе досудове розслідування та судовий розгляд. 

Досудове розслідування починається з внесення до ЄРДР відомостей про вчинення кримінального правопорушення. 

Починаючи з внесення відомостей до ЄРДР органи досудового розслідування вчиняють дії, спрямовані на виявлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення (слідчі (розшукові) дії та негласні слідчі (розшукові) дії). 

Після виявлення особи, яку є підстави підозрювати у вчиненні кримінального правопорушення, та повідомлення їй про підозру – така особа набуває статусу підозрюваного. До неї може бути застосовано судом запобіжний захід (тримання під вартою, домашній арешт, застава тощо). 

Після завершення досудового розслідування складається обвинувальний акт та передається до суду. З цього моменту підозрюваний перетворюється в обвинуваченого.

За наслідками судового розгляду суд вирішує питання про винуватість особи та притягнення її до відповідальності. 

Особа може бути залучена до кримінального провадження не лише як підозрюваний (обвинувачений).

Так, учасниками кримінального провадження також є: потерпілий; цивільний позивач/відповідач; представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження; третя особа, щодо майна якої вирішується питання про арешт; інша особа, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування; заявник, у тому числі викривач; свідок; понятий; заставодавець.

Якщо особа стала жертвою кримінального правопорушення, або зазнала шкоди в результаті його вчинення, вона набуває статусу потерпілого.

Цей статус особа може набути в результаті подання заяви про вчинення кримінального правопорушення, або ж на підставі заяви про залучення її до провадження як потерпілого.  

В межах кримінального провадження також може бути заявлено цивільний позов на відшкодування майнової чи моральної шкоди. 

Для більш ефективного захисту своїх прав потерпіла від кримінального правопорушення особа також може звернутися до адвоката.

Під час кримінального провадження фізична особа може набути статусу свідка.

Так, свідок зобов’язаний: прибути за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду; давати правдиві показання під час досудового розслідування та судового розгляду; не розголошувати без дозволу слідчого, прокурора, суду відомості щодо кримінального провадження. 

В той же час, свідку необхідно пам’ятати та користуватись своїми правами, зокрема: знати, у зв’язку з чим і в якому кримінальному провадженні він допитується; користуватися допомогою адвоката; відмовитися давати показання щодо себе, близьких родичів та членів своєї сім’ї, що можуть стати підставою для підозри, обвинувачення у вчиненні ним, близькими родичами чи членами його сім’ї кримінального правопорушення, а також показання щодо відомостей, які не підлягають розголошенню; на відшкодування витрат, пов’язаних з викликом для давання показань; ознайомлюватися з протоколом допиту та заявляти клопотання про внесення до нього змін, доповнень і зауважень, а також власноруч робити такі доповнення і зауваження; заявляти клопотання про забезпечення безпеки тощо.

Кримінальне законодавство є доволі обширним і непростим, а тому потребує поглибленої спеціалізації та досвіду для ефективного вирішення поставлених завдань.

Саме тому, у разі залучення до кримінального провадження у будь-якому статусі, професійна допомога адвоката є об’єктивною необхідністю.