Юридичний супровід бізнесу
Юридичні послуги для фізичних осіб
Правова допомога в сферах ведення господарської діяльності, банківського і фінансового права, екологічного права, корпоративного права, нерухомості та земельного права, оподаткування, реструктуризації та банкрутства, трудового та сімейного права і багато іншого.
Якщо Вам необхідно розробити, проаналізувати або перевірити договір на відповідність законодавству та мінімізувати ризики – оперативно допоможемо та проконсультуємо якнайшвидше.
01
Отримання
від Клієнта інформації та документів, необхідних для розробки договору
02
Надання первинної консультації
та прийняття рішення щодо розробки відповідного типу договору
03
Погодження
всіх необхідних умов договору (предмет, вартість, умови оплати, строки тощо)
04
Розробка
проекту договору згідно умов запиту Клієнта
05
Передача
Клієнту
06
Погодження до фінальної версії, внесення правок (за необхідності)
змін та доповнень до договору (за наявності), надання рекомендацій щодо можливості їх врахування
Від 1 години до 4 робочих днів
Від 1 500 гривень/година
років практичного досвіду
видів договорів Ви можете замовити у нас
договорів індивідуально розроблено для наших Клієнтів
договорів щодня аналізуємо або розробляємо
договір підряду, договір купівлі-продажу, договір поставки, договір оренди (суборенди), договір про надання послуг, договір про виконання робіт, договір перевезення, договір зберігання, договір позики, договір про надання поворотної фінансової допомоги, агентські та дилерські договори, договір на технічне обслуговування, договір про заміну сторони в договорі (відступлення права вимоги), договори у сфері фермерської діяльності (поставка сільськогосподарських культур, обробка полів, збір урожаю тощо)
Строковий трудовий договір, безстроковий трудовий договір, договір про дистанційну роботу, договір про надомну роботу, договір про стажування, контракт, договір про повну матеріальну відповідальність, договір про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA), договір про неконкуренцію, договір позички (як грошових коштів, так і переданого працівникові в користування обладнання), договір про роботу за сумісництвом, гіг- контракт
Договір інвестування, договір (меморандум, угода тощо) про співпрацю, договір про спільну діяльність, договір про партнерство, договір про управління майном
Договір поруки, договір застави, договір іпотеки
Шлюбний договір, договір про порядок здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з батьків, хто проживає окремо від дитини, договір про сплату аліментів, договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно, договір про участь у вихованні дитини
В загальному доступі існує безліч шаблонів різноманітних договорів. Але це типові та незрозуміло коли та ким складені договори, які можуть не відображати існуючі на сьогодні вимоги законодавства. Такі договори не відповідають змісту саме Вашої господарської операції та не можуть передбачити існуючі ризики. Тому такі договори використовувати не варто.
Ні, якщо договори підписані за допомогою електронного цифрового підпису. Такі договори можуть зберігатися в електронному вигляді.
Якщо юридична особа або ФОП бере в оренду авто в фізичної особи (не підприємця), то такий договір обов’язково підлягає нотаріальному посвідченню. Якщо ж договір укладається між юридичними особами або з ФОП, то його посвыдчувати у нотаріуса не обов’язково.
Так, в цьому випадку замовник послуг виступає податковим агентом по відношенню до фізичної особи, яка виконує роботи або надає послуги за договором ЦПХ. Тому, щоб уникнути питань з боку податкової, з суми винагороди за договором необхідно утримати та перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб в розмірі 18 % та військовий збір 1,5 %.
Так, такий договір дає можливість передбачити основні умови продажу товарів або надання послуг, а також визначає механізм врегулювання можливих претензій. Крім цього, новим законом «Про захист прав споживачів» встановлено, що саме має бути передбачено в договорі оферти, та передбачено відповідальність за його відсутність.
Ні, ціна не є істотною умовою для такого договору. Ціна може міститись в прайс-листах або погоджуватись сторонами безпосередньо при замовленні товару.
Ні, заява та наказ про прийом на роботу вважаються спрощеною формою укладення трудового договору. Однак, якщо Ви бажаєте передбачити в трудовому договорі умови використання конфіденційної інформації, неконкуренції, визначити особливі умови трудових відносин тощо, то в цьому випадку необхідно укласти договір в письмовій формі.
При розробці договору сторона, яка його пропонує, в першу чергу, враховує свої інтереси. В таких договорах, як правило, одна сторона має більше прав, а інша – більше обов’язків. Для того, щоб мінімізувати ризики співпраці з новим контрагентом, зробити договір рівноцінним для обох сторін, варто здійснити правовий аналіз запропонованого договору та внести до нього необхідні зміни в Ваших інтересах також.
Договір – це домовленість двох або більше сторін, спрямована на визначення, зміну або припинення прав і обов’язків між ними. На сьогодні чинне законодавство України передбачає можливість укладення великої кількості різноманітних договорів. Тому важливо правильно визначити, який саме договір найбільше відповідає Вашим цілям та зможе повністю захистити Ваші інтереси.
Господарські договори безпосередньо пов’язані з підприємницькою діяльністю, в них важливо детально визначити права та обов’язки сторін, а також передбачити можливі ризики, що можуть виникнути при виконанні договору, та мінімізувати наслідки їх настання. Також законодавством можуть бути визначені обов’язкові умови, які необхідно врахувати при укладанні певного виду договорів. Адже не дотримання таких умов договору можу призвести до визнання його недійсним.
Корпоративний договір – це документ, за яким учасники товариства з обмеженою відповідальністю домовляються взаємодіяти один з одним, а також із Товариством у певний спосіб. Поряд зі Статутом ТОВ такий договір встановлює правила гри для засновників. І якщо Статут товариства є публічним документом, , то Корпоративний договір – це конфіденційний документ.
Законодавством окремо передбачено, що інші угоди, укладені стороною корпоративного договору на порушення такого корпоративного договору, є нікчемними.
Наявність забезпечує потенційно високий рівень судового захисту у разі виникнення спору між учасниками товариства.
Договір про спільну діяльність – це домовленість двох або більше сторін, які зобов’язуються спільно діяти для досягнення певної мети без створення окремої юридичної особи. В такий договір можуть бути включені умови про координацію спільних дій його сторін, умови ведення спільних справ, виділення майна для здійснення спільної діяльності, умови розподілу прибутків та покриття збитків. Такий договір укладається в простій письмовій формі та, зазвичай, підлягає державній реєстрації.
Договір публічної оферти в першу чергу необхідний для тих, хто здійснює продаж товарів чи послуг через мережу Інтернет.
Наявність такого договору та вимоги до інформації, яка має в ньому міститися, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».
Завдяки договору публічної оферти суб’єкт господарювання самостійно визначає сприятливі для себе умови продажу та повернення товару, порядок оплати та повернення коштів, механізм вирішення спорів з покупцями тощо. Наприклад, таким договором може бути визначено можливість заміни товару на інший товар у випадку, коли у підприємця відсутній замовлений покупцем товар, якщо ж такої умови в договорі не буде – покупець вправі відмовитись від замовлення та вимагати повернення коштів.
Ліцензійний договір – це договір, за яким одна сторона надає іншій стороні дозвіл на право використання об’єкта інтелектуальної власності (ліцензію) на визначених договором і законом умовах.
По суті, це договір про передачу на певних умовах майнових прав на твір, винахід, комп’ютерну програму, торгову марку тощо.
Законодавством встановлено, що положення ліцензійного договору, які суперечать законодавство, або порівняно з ним погіршують становище власника авторських прав є нікчемними.
Тому розробка ліцензійного договору є досить складним процесом та потребує спеціальних знань в сфері авторського права.
Договір франшизи – за цим договором одна сторона, яка володіє певними правами (наприклад, торговельну марку) та має вже готову бізнес-модель з продажу певних товарів або послуг, надає іншій стороні за певну плату або відсоток від отриманого прибутку використовувати свої права та бізнес процеси. Такий договір дає можливість почати власну справу, використовуючи вже відомий бренд та досвід роботи, в тому числі з перевіреними постачальниками.
Договір ЗЕД – такий договір є основною формою зовнішньоекономічної діяльності. Він необхідний при взаємодії з іноземними партнерами, незалежно від того, займаєтесь Ви експортом чи імпортом товарів або послуг.
Укладання зовнішньоекономічного договору – це найважливіший елемент зовнішньоекономічної операції. Адже врегулювання в такому договорі основних умов зовнішньоекономічної операції, прав і обов’язків сторін, їх відповідальності в разі невиконання договірних умов дасть можливість мінімізувати ризики співпраці з іноземними партнерами та захистити свої інтереси.
Трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства (фізичною особою-підприємцем), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а власник підприємства, зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи.
Письмовий трудовий договір дає можливість чітко визначити права та обов’язки сторін, врахувати всі особливості праці на підприємстві, корпоративні правила, порядок створення об’єктів інтелектуальної власності (службових творів), встановити додаткові «бонуси» для працівника, критерії їх отримання та багато іншого.
Договори в сфері сімейних правовідносин – це договори, направлені на встановлення, зміну або припинення сімейних прав та обов’язків між членами сім’ї.
Так, шлюбний договір може укладатися як між майбутніми членами подружжя перед укладенням шлюбу, так і між чоловіком і дружиною вже після його укладення. Такий договір направлений в першу чергу на врегулювання майнових відносин: порядку користування спільним майном, розподілу майна у випадку розлучення, утримання дітей тощо. Шлюбний договір підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню.
Інші договори з сімейних правовідносин, наприклад, про сплату аліментів або участь у вихованні дитини, зазвичай укладаються в результаті розірвання шлюбу. Вони покликані зафіксувати фінансові зобов’язання сторін, їхні домовленості щодо спільного виховання дитини, участь в житті дити того з батьків, що проживає окремо тощо в позасудовому порядку.